en-USfa-IR

درباره ما

شرکت دیدافزار سیستم با بیش از 70 پرسنل متخصص و بهره گیری از تجربه 29 ساله خود در زمینه مشاوره، طراحی، نصب و فروش سیستم های سمعی و بصری و حفاظتی در ایران فعالیت می نماید و با ارتباطاتی که با معتبرترین و مشهورترین شرکت های فعال در این زمینه دارد توانسته جدیدترین محصولات شرکت ها را در بازار ایران عرضه نماید.

شرکت دیدافزار سیستم با اتکا به محصولات و خدمات نوآورانه و قابل اطمینان خود و همچنین همکاری با شرکا و مشتریان تجاری خود رویکردی مسئولانه در قبال کار را سرلوحه کار خود قرار داده است.

مدیران این شرکت سالها پیش دوره های تخصصی خود را در زمینه های متفاوت حفاظتی در کشورهای دانمارک، انگلیس، کره جنوبی، مالزی و چین سپری کرده و همواره با مدیریت خود جایگاه خود را در ردیف برجسته ترین شرکت های ایرانی به ثبت رسانده اند.

سخن آخر اینکه هدف ما استقرار یک رابطه تجاری موفق با مشتری است.

بطور کلی فعالیت های دیدافزار سیستم در 4 قسمت اجرا می گردد:

-          دفتر مرکزی جهت امور بازرگانی داخلی و خارجی

-          دفتر فنی جهت مشاوره، طراحی و اجرای پروژه ها

-          دفتر تحقیقات جهت تولید نرم افزار و تجهیزات مورد نیاز پروژه ها

-          مرکز خدمات پس از فروش جهت پشتیبانی و تعمیرات تجهیزات

 

 

 

رویکرد اصلی این شرکت جهت طراحی و اجرای پروژه های حفاظتی تمرکز برنیاز مشتری میباشد و این الویت، طراحی همه پروژه ها با یک برند خاص را رد میکند .

از طرفی ما معتقدیم هر كمپاني در توليد يك سري از محصولات پيشتاز مي باشد و محصولاتش از لحاظ كيفيت و قيمت، قابل رقابت با كمپاني هاي ديگر مي باشد و صرف اينكه محصولي با مارك خاصي عرضه شود، دليلي بر كيفيت بالا و مقرون به صرفه بودن آن نيست و سيستمي كه به درستي تهيه و نصب شود، يك سيستم كارآمد با هزينه تعمير و نگهداري كم و عمر طولاني مي باشد.

ازجمله شرکتهایی که در این سالها موفق به اخذ نمایندگی شده ایم عبارتند از:

SAMSUNG, VERTINA, SPERADO, COMPUTAR, AB GROUP, NEC,  KLOTZ, DNH, TOKINA, MIMIO